Manduca Wickelkinder Sling Rose

Manduca Wickelkinder Sling Rose

1 399 Kč
Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 15 983 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 292 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 822 recenzíDalší informace

0 měsíců

• , zakoupeno v Nejbaby

• Příjemný a pružný materiál
    • Dostatečná délka
    • Šátek je po obvodu obšitý nitěmi o různých barvách, což usnadňuje rozlišení horního a dolního cípu při úvazu
    • Návod k použití je součástí balení (šátek je možné uvázat 3 způsoby : nošení na břiše, nošení na boku, nošení se zkříženými popruhy - brožura obsahuje obrázky, vše je pěkně znázorněno)
    • Je to opravdu hezký šátek

Tento satek jsem zakoupila pro sve dvoumesicni miminko. Je to muj prvni satek. Jsem s nim spokojena. Brozura obsahuje 3 zpusoby, jak satek uvazat a miminko v nem nosit - vyzkousela jsem 2 z nich, ale miminku nevyhovoval ani jeden, tak jsem si na internetu nasla jiny zpusob uvazu novorozence v satku a ten je zcela vyhovujici.

Značka
Materiál
bavlněné
Věk od
0 měsíců

Měkký a jemný elastický šátek na nošení dětí. Určen pro novorozence a kojence v prvních měsících po narození. Vyroben ze speciálního žerzeje, který vykazuje elasticitu a dostatečnou oporu současně. Horní a spodní okraj jsou lemovány pružným stehem s barevným odlišením pro snadnější orientaci při vázání. Střed šátku je označen logem „manduca sling“. Konce šátku se zúžují pro snadné vázání. Testován pro hmotnost 3,5-15 kg (optimální a pohodlné nošení do 9kg). Jedna velikost 5,5 m délka, 60 cm šířka. Jednotlivé barvy v melange provedení. Vyrobeno v Turecku, certifikováno GOTS. Součástí balení je návod. Určen pro nošení na břiše a na boku. Materiál: 100% biobavlna certifikovaná GOTS Lze prát v pračce na 40st.Celsia, sušení volně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 016 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Nejbaby